Anyme-Lyon
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Anyme-Lyon

The World is Filth...I Will make It Shine...
 
AcasaPortalCăutareUltimele imaginiÎnregistrareConectare

 

 Yusuke Urameshi

In jos 
3 participanți
AutorMesaj
Grazy
~ Otaku ~
~ Otaku ~
Grazy


Numarul mesajelor : 13
Localisation : here..i think
Data de inscriere : 06/04/2007

Yusuke Urameshi Empty
MesajSubiect: Yusuke Urameshi   Yusuke Urameshi Icon_minitimeVin Apr 06, 2007 11:09 pm

Ce parere aveti despre eroul grupului?el este personajul principal,dupa povestea vietii lui este anime-ul
Un scolar bataus care a salvat un copil murind si a fost reinviat si facut detectivul lumii spirituale,in luptele lui a dat de Toguro ,o stafie foarte puternica si dupa s-a dus la un turneu in care a evoluat si castigat impreuna cu prietenii sai.Dupa Sensei-un fost detectiv al lumii spirituale- a dorit sa descghida poarta care ducea in lumea de apoi,s-a luptat Yusuke al nostru si cu asta,l-a omorat Sensui,al naibi Yusuke a inviat iar pt. ca era mazoku,si in timpul luptei cu Sensui cineva i-a captat mintea-acela fiind Raizen-si trupul si bang l-a omorat pe Sensui-oricum ala avea sa moara ca avea nush ce boala-dupa Yusuke se duce la Raizen sa se antreneze si a lasato pe Keyko acasa[ce bne imi pare]..dupa na ca a murit si Raizen de foame-in acest timp Hiei si Kurama stiti ce faceau,dpar ati vazut si voi episoadele-si dupa uite ca i-a venit lui Yusuke ideea pt alt turneu si s-au batut astia pe acolo spectaculos ,Yusuke a pierdut in lupta cu Yomi ,s-a dus acasa si s-a insurat cu Keiko si au trait fericiti pana lla adanci batranetii

Yusuke e superrrr
Sus In jos
http://www.zi-de-zi.niceboard.com
xXxPsychopathKiddoxXx
La bella Mafia
La bella Mafia
xXxPsychopathKiddoxXx


Numarul mesajelor : 83
Varsta : 33
Localisation : My World...Away...
Data de inscriere : 21/01/2007

Yusuke Urameshi Empty
MesajSubiect: Re: Yusuke Urameshi   Yusuke Urameshi Icon_minitimeJoi Mai 03, 2007 10:48 am

De obicei imi plac personajele principale pozitive shi in special cele negative. Insa acum nu mai pot spune acelashi lucru...Nu'mi place de Urameshi! Ma refer la asp. fizic...k psihic...uh, dak ar fii totzi k el... Yusuke Urameshi Laugh
Sus In jos
https://anyme-lyon.niceboard.com
dextera&sinistra
~ Otaku ~
~ Otaku ~
dextera&sinistra


Numarul mesajelor : 6
Varsta : 30
Data de inscriere : 17/05/2007

Yusuke Urameshi Empty
MesajSubiect: Re: Yusuke Urameshi   Yusuke Urameshi Icon_minitimeJoi Mai 17, 2007 10:57 pm

mie imi place yusuke e unu din preferati mei se comporta ca un copil uneori dar e dragutz Yusuke Urameshi Grin
Sus In jos
Continut sponsorizat





Yusuke Urameshi Empty
MesajSubiect: Re: Yusuke Urameshi   Yusuke Urameshi Icon_minitime

Sus In jos
 
Yusuke Urameshi
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Anyme-Lyon :: Anime! :: Yu Yu Hakusho!-
Mergi direct la: