Anyme-Lyon
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Anyme-Lyon

The World is Filth...I Will make It Shine...
 
AcasaPortalCăutareUltimele imaginiÎnregistrareConectare

 

 Yoko Kurama sau Schuichi Minamino

In jos 
3 participanți
AutorMesaj
Grazy
~ Otaku ~
~ Otaku ~
Grazy


Numarul mesajelor : 13
Localisation : here..i think
Data de inscriere : 06/04/2007

Yoko Kurama sau Schuichi Minamino Empty
MesajSubiect: Yoko Kurama sau Schuichi Minamino   Yoko Kurama sau Schuichi Minamino Icon_minitimeVin Apr 06, 2007 11:11 pm

Am vazut ca exista miliarde de fane ale lui Kurama,poate ma nr si eu printre ele,Kurama e unul din favoritii mei mai ales cand ia forma de Yoko e prea fr.E un tip calm,destept care poate fi si RECE..voi ce parere aveti despre el?
Minamino e prea tipul perfect si ma enerveaza Yoko Kurama sau Schuichi Minamino Tongue
Sus In jos
http://www.zi-de-zi.niceboard.com
xXxPsychopathKiddoxXx
La bella Mafia
La bella Mafia
xXxPsychopathKiddoxXx


Numarul mesajelor : 83
Varsta : 33
Localisation : My World...Away...
Data de inscriere : 21/01/2007

Yoko Kurama sau Schuichi Minamino Empty
MesajSubiect: Re: Yoko Kurama sau Schuichi Minamino   Yoko Kurama sau Schuichi Minamino Icon_minitimeJoi Mai 03, 2007 10:46 am

Total de acord cu tine!Nu'mi place Shuuichi Minamino ptr. k e prea perfect Yoko Kurama sau Schuichi Minamino Laugh Youko in schimb e mai distant shi...in fine, eu raman la Youko Kurama...
Sus In jos
https://anyme-lyon.niceboard.com
dextera&sinistra
~ Otaku ~
~ Otaku ~
dextera&sinistra


Numarul mesajelor : 6
Varsta : 30
Data de inscriere : 17/05/2007

Yoko Kurama sau Schuichi Minamino Empty
MesajSubiect: Re: Yoko Kurama sau Schuichi Minamino   Yoko Kurama sau Schuichi Minamino Icon_minitimeJoi Mai 17, 2007 11:17 pm

Yoko e rece dar imi place mult si Minamino imi e place e misterios si are o privire care te farmeca Yoko Kurama sau Schuichi Minamino Wub
Sus In jos
Continut sponsorizat





Yoko Kurama sau Schuichi Minamino Empty
MesajSubiect: Re: Yoko Kurama sau Schuichi Minamino   Yoko Kurama sau Schuichi Minamino Icon_minitime

Sus In jos
 
Yoko Kurama sau Schuichi Minamino
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Hiei VS Kurama!

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Anyme-Lyon :: Anime! :: Yu Yu Hakusho!-
Mergi direct la: